Ošetrenie prístrojom OXYjet

O2 OXYJET – unikátny koncept kyslíkovej terapie pre Vašu pleť

Efektívne ošetrenie určené pre všetky typy pleti od citlivej pokožky, aknóznej, pigmentovanej pleti či Anti-age ošetrenia pre zrelú pleť.

Ošetrenie pleti systémom OXYjet® je unikátny nemecký patentovaný koncept ošetrenia pleti s použitím modulov s rôznym zameraním, s fototerapiou a podtlakovým pulzným kyslíkom, ktorým sa zapracujú vysoko efektívne kozmoceutiká do hlbších vrstiev pokožky.
OXYjet® koncept v konečnom dôsledku prináša alternatívu ku kozmetickým injekčným výplniam, nakoľko používa vysokoefektívne peptidové prípravky a práve z tohto dôvodu je v zahraničí známe aj pod názvom neinvazívny „Celebrity Facial“.
Svetové celebrity ako Madonna, Jennifer Aniston, Caprice a Lisa Cudrow už roky patria k stálym klientkam konceptu ošetrení prístrojom OXYjet, ktoré im pomáha udržiavať mladistvú pleť bez vrások. Medzi spokojných klientov patria aj známe tváre Hollywoodu ako Brad Pitt, Kylie Minogue, Courteney Cox a mnohí iní. Hlavným následkom nedostatku kyslíka v pleťových bunkách je, že spôsobuje predčasné starnutie pleti, stratu elasticity pokožky, nedostatočné prekrvenie a unavený až sivastý odtieň pleti. Naopak pulzné okysličenie pleti podporuje bunkovú obnovu kolagénových vlákien, rozjasnenie a ozdravenie pleti a zvýšením metabolizmu buniek pokožky.
Kyslík (v ďalších textoch skratka O2) pomáha imunitnému systému stimulovať bunkovú aktivitu v mieste ošetrenia pulzným kyslíkovým aplikátorom. Tento spôsob stimulácie kyslíkom zaisťuje protizápalový efekt, ktorý je tak žiadaný pri rôznych typoch problémov s pokožkou. Ošetrenie pleti týmto spôsobom je veľmi šetrné, vhodné aj počas tehotenstva a dojčenia.

Ošetrovacie programy:

OXYjet kozmetické ošetrenie

O2 Pure

Hĺbkové čistenie pleti kyslíkon a ultrazvukom. OXYpure čistenie s O2 Oxygen Deep Cleansing kombinované manuálno-prístrojové ošetrenie pleti bojuje proti nečistotám komedónom. Enzymatický peeling zabezpečí penetráciu kozmoceutík do hlbších vstiev pokožky a spolu s kyslíkom a lokálnou fototerapiou pôsobí protizápalovo a antibakteriálne. Ošetrovaná plocha – tvár. Podľa typu pleti je použitá profi rada dermatokozmetiky DERMALOGICA či MEDIK8.

O2 HYDRA – Moisture Boost

Hydratačné ošetrenie pre suchú pleť – pleť sa O2 stimuluje, rozjasňuje a hydratuje pomocou pulzného kyslíka a hydratačnej rady kozmoceutík dodáva pokožke energiu a udržiava vlhkosť, bráni tvorbe jemných vrások. Ošetrovaná plocha – oblasť tváre.

O2 Vitalizing Skin stimul

Regeneračné ošetrenie – regenerácia kyslíkom na zlepšenie a doplnenie výživy pleti (cca 30-45 rokov), vhodné najmä pri prvých príznakoch starnutia, na jemné vrásky okolo očí a pier, pleť intenzívne prečistí, vyživí a rozjasní. Použité O2 moduly prístroja zjemňujú hĺbku rysov súvisiacich s vekom, pomocou stimulácie sa posilňujú svaly v oblasti tváre. Ošetrovaná plocha – tvár + krk.

O2 Total Skin Stimul

Stimulácia kyslíkom – Liftingová regenerácia na zdvihnutie rysov pre zrelý typ pleti (cca 45-60 rokov), ošetrenie vhodné pre pleť s typickými známkami starnutia – linky a vrásky, suchá pleť, strata pružnosti a tonusu pokožky. Použité O2 moduly zjemňujú hĺbku tým, že pôsobia na relaxáciu svalov tváre a spúšťajú regeneráciu kolagénových vlákien. Ošetrovaná plocha – tvár + krk + dekolt.

O2 Energizing Skin Reload (ANTI-AGE)

Kyslíková energia anti-age a lipidy – rovnovážna regenerácia vhodná pre zrelý a unavený typ pleti (cca 60 rokov a viac) s výraznými známkami starnutia, vráskami, nepravidelnou pigmentáciou, začervenaním pleti (kuperózou), precitlivenosti, jemne a intenzívne čistí pleť pomocou enzýmov, zjemňuje hĺbku rysov a liniek súvisiacich s vekom a to tak, že pôsobí na relaxáciu svalov tváre, regeneruje kolagénové vlákna a hydrolipidový plášť pokožky. Ošetrovaná plocha – tvár + krk + dekolt.

O2 reload exclusive + eye lift massage

Kyslíková energia anti-age a lipidy + mikromasáž očného okolia zameraná na relaxáciu očného okolia a redukciu očných vrások + očná maska. Rovnovážna regenerácia vhodná pre zrelý a unavený typ pleti (cca 60 rokov a viac), s výraznými známkami starnutia, vráskami, nepravidelnou pigmentáciou, začervenaním pleti (kuperózou), precitlivenosti, jemne a intenzívne čistí pleť pomocou enzýmov, zjemňuje hĺbku rysov a liniek súvisiacich s vekom a to tak, že pôsobí na relaxáciu svalov tváre, regeneruje kolagénové vlákna a hydrolipidový plášť pokožky. Ošetrovaná plocha – tvár + krk + dekolt.

O2 EXPRES

30 minútové mikro-ošetrenie ošetrenie pleti spočíva v povrchovom čistení a okysličení pleti spolu so zapracovaním aktivačného séra a aplikovaním záverečného krému. Vhodné pre rýchle prečistenie, rozjasnenie a okysličenie pleti napríklad cez obedovú pauzu. Oblasť tvár, prípadne len T-zóna.

O2 ANTI-ACNE

Protizápalové O2 ošetrenie pleti v oblasti tváre zamerané na antibakteriálnu očistu pleti a protizápalové ukľudnenie pokožky, možné kombinovať s čistením – podľa stupňa akné. Použitá rada Clear Start Dermalogica, MEDIK8.

O2 ANTI-PIGMENTATION

Ošetrenie pleti zamerané na redukciu pigmentových škvŕn, kyslík pleť prečistí, rozjasní. Zapracované depigmentačné kozmoceutiká okamžite stimulujú bunkový metabolizmus, okysličia a zosvetlia pigmentovanú pokožku. Výsledok je viditeľný už po prvom ošetrení pleti. Ošetrovaná oblasť – tvár.

O2 Firm Neck and Decollete

Pre pekný dekolt a pevný krk – vhodné na citlivé miesta na krku a dekolte so stratou pružnosti, intenzívne rozjasňuje pleť pulzným kyslíkom, zjemňuje štruktúru pokožky, viditeľne spevňuje a vyhladzuje pleť, redukuje prípadné pigmentové škvrny spôsobené UV žiarením alebo starnutím pleti.

Plumping Lip Optimizer

Krátkodobé zväčšenie pier – kyslík a sérum ihneď zaplní jemné linky a postupne sa zväčšia pery tým, že stimuluje produkciu kolagénu priamo v perách.

OXY Diamond dermabrasion

Intenzívna kyslíková pulzná dermabrázia pokožky umožní profesionálnu exfoliáciu (peeling) pleti s následným zapracovaní kozmoceutík podľa typu pleti. Vhodné pre mastný, hrubší typ pleti so sklom k upchávaniu pórov. Ošetrovaná oblasť – tvár.

O2 bust PUSH UP – Prsný program

Kyslíkové ošetrenie poprsia + domáca starostlivosť. Intenzívna stimulácia a okysličenie pulzným kyslíkom, prekrvenie a vyhladenie jemných vrások, vypnutie a lepšia pružnosť pokožky. Pre viditeľné dosiahnutie liftingového efektu poprsia je nevyhnutná následná domáca starostlivosť tzv. prsný program, ktorý zaručí účinné spevnenie poprsia.

O2 Anti – celulitis

Prístrojové moduly zamerané na spriechodnenie lymfy, stimuláciu kyslíkom, vypnutie pokožky, zlepšenie tonusu a elasticity ošetrovanej oblasti. Použitá anti celulitídna rada prípravkou a prístrojové 60min. Ošetrenie stehennej oblasti.

Ošetrenie žilového systému

Kombinované ošetrenie s okysličením a prekrvením oblasti nôh prístrojovým modulom a prípravkami určenými na odľahčenie záťaže nôh, zapracované jemnou lymfodrenážnou technikou.

Previous

Telové ošetrenie s OXYjet Star

Kozmetika Medik8

Next
Item added to cart.
0 items - 0.00