Ošetrenie prístrojom OXYjet

O2 OXYJET – unikátny koncept kyslíkovej terapie pre Vašu pleť

Rezervujte si termín ONLINE

 

Unikátny systém OXYjet vyvinuli nemeckí manželia, liečiteľ a technik Lothar Bode s manželkou Juttou, farmaceutkou a lekárničkou spoločne venovali liečeniu kožných ochorení a dermatitíd. Obaja sa stotožňovali s faktom, že z dlhodobého hľadiska nie je možné liečiť kožné ochorenia prevažne pomocou agresívnych zásahov do pleti, bez toho aby to nemalo vplyv na jej imunitu. Vzhľadom na to, že mali dostatočné odborné aj praktické skúsenosti s kožnými ochoreniami, rozhodli sa hľadať alternatívu, ktorá bude šetrná a zároveň účinná pri liečbe kožných ochorení.

Zhodou náhod, pri prezentovaní vedeckej štúdie o vplyve mediátorov imunitného systému pleti  vyvinuli test k určeniu kvality bunkových medzipriestorov. Došli k záveru, že prostredníctvom tzv. biomatrix a podtlaku kyslíka je možné okamžite dopraviť do pokožky účinné látky veľmi šetrne a s výborným vplyvom na imunitu pokožky.

Na základe tejto štúdie vyvinuli prototyp systému Oxyjet, prístroja ktorý prešiel doposiaľ niekoľkými inováciami. Základ však zostal nezmenený, kyslíkové podtlakové aplikátory, šetrne a efektívne riešia všestranné problémy s pleťou.

Ošetrovacie programy:

O2 Pure

Hĺbkové čistenie pleti kyslíkon a ultrazvukom. OXYpure čistenie s O2 Oxygen Deep Cleansing kombinované manuálno-prístrojové ošetrenie pleti bojuje proti nečistotám komedónom. Enzymatický peeling zabezpečí penetráciu kozmoceutík do hlbších vstiev pokožky a spolu s kyslíkom a lokálnou fototerapiou pôsobí protizápalovo a antibakteriálne. Ošetrovaná plocha – tvár. Podľa typu pleti je použitá profi rada dermatokozmetiky DERMALOGICA či MEDIK8.

O2 HYDRA – Moisture Boost

Hydratačné ošetrenie pre suchú pleť – pleť sa O2 stimuluje, rozjasňuje a hydratuje pomocou pulzného kyslíka a hydratačnej rady kozmoceutík dodáva pokožke energiu a udržiava vlhkosť, bráni tvorbe jemných vrások. Ošetrovaná plocha – oblasť tváre.

O2 Vitalizing Skin stimul

Regeneračné ošetrenie – regenerácia kyslíkom na zlepšenie a doplnenie výživy pleti (cca 30-45 rokov), vhodné najmä pri prvých príznakoch starnutia, na jemné vrásky okolo očí a pier, pleť intenzívne prečistí, vyživí a rozjasní. Použité O2 moduly prístroja zjemňujú hĺbku rysov súvisiacich s vekom, pomocou stimulácie sa posilňujú svaly v oblasti tváre. Ošetrovaná plocha – tvár + krk.

O2 Total Skin Stimul

Stimulácia kyslíkom – Liftingová regenerácia na zdvihnutie rysov pre zrelý typ pleti (cca 45-60 rokov), ošetrenie vhodné pre pleť s typickými známkami starnutia – linky a vrásky, suchá pleť, strata pružnosti a tonusu pokožky. Použité O2 moduly zjemňujú hĺbku tým, že pôsobia na relaxáciu svalov tváre a spúšťajú regeneráciu kolagénových vlákien. Ošetrovaná plocha – tvár + krk + dekolt.

O2 Energizing Skin Reload (ANTI-AGE)

Kyslíková energia anti-age a lipidy – rovnovážna regenerácia vhodná pre zrelý a unavený typ pleti (cca 60 rokov a viac) s výraznými známkami starnutia, vráskami, nepravidelnou pigmentáciou, začervenaním pleti (kuperózou), precitlivenosti, jemne a intenzívne čistí pleť pomocou enzýmov, zjemňuje hĺbku rysov a liniek súvisiacich s vekom a to tak, že pôsobí na relaxáciu svalov tváre, regeneruje kolagénové vlákna a hydrolipidový plášť pokožky. Ošetrovaná plocha – tvár + krk + dekolt.

O2 reload exclusive + eye lift massage

Kyslíková energia anti-age a lipidy + mikromasáž očného okolia zameraná na relaxáciu očného okolia a redukciu očných vrások + očná maska. Rovnovážna regenerácia vhodná pre zrelý a unavený typ pleti (cca 60 rokov a viac), s výraznými známkami starnutia, vráskami, nepravidelnou pigmentáciou, začervenaním pleti (kuperózou), precitlivenosti, jemne a intenzívne čistí pleť pomocou enzýmov, zjemňuje hĺbku rysov a liniek súvisiacich s vekom a to tak, že pôsobí na relaxáciu svalov tváre, regeneruje kolagénové vlákna a hydrolipidový plášť pokožky. Ošetrovaná plocha – tvár + krk + dekolt.

O2 EXPRES

30 minútové mikro-ošetrenie ošetrenie pleti spočíva v povrchovom čistení a okysličení pleti spolu so zapracovaním aktivačného séra a aplikovaním záverečného krému. Vhodné pre rýchle prečistenie, rozjasnenie a okysličenie pleti napríklad cez obedovú pauzu. Oblasť tvár, prípadne len T-zóna.

O2 ANTI-ACNE

Protizápalové O2 ošetrenie pleti v oblasti tváre zamerané na antibakteriálnu očistu pleti a protizápalové ukľudnenie pokožky, možné kombinovať s čistením – podľa stupňa akné. Použitá rada Clear Start Dermalogica, MEDIK8.

O2 ANTI-PIGMENTATION

Ošetrenie pleti zamerané na redukciu pigmentových škvŕn, kyslík pleť prečistí, rozjasní. Zapracované depigmentačné kozmoceutiká okamžite stimulujú bunkový metabolizmus, okysličia a zosvetlia pigmentovanú pokožku. Výsledok je viditeľný už po prvom ošetrení pleti. Ošetrovaná oblasť – tvár.

O2 Firm Neck and Decollete

Pre pekný dekolt a pevný krk – vhodné na citlivé miesta na krku a dekolte so stratou pružnosti, intenzívne rozjasňuje pleť pulzným kyslíkom, zjemňuje štruktúru pokožky, viditeľne spevňuje a vyhladzuje pleť, redukuje prípadné pigmentové škvrny spôsobené UV žiarením alebo starnutím pleti.

Plumping Lip Optimizer

Krátkodobé zväčšenie pier – kyslík a sérum ihneď zaplní jemné linky a postupne sa zväčšia pery tým, že stimuluje produkciu kolagénu priamo v perách.

OXY Diamond dermabrasion

Intenzívna kyslíková pulzná dermabrázia pokožky umožní profesionálnu exfoliáciu (peeling) pleti s následným zapracovaní kozmoceutík podľa typu pleti. Vhodné pre mastný, hrubší typ pleti so sklom k upchávaniu pórov. Ošetrovaná oblasť – tvár.

O2 bust PUSH UP – Prsný program

Kyslíkové ošetrenie poprsia + domáca starostlivosť. Intenzívna stimulácia a okysličenie pulzným kyslíkom, prekrvenie a vyhladenie jemných vrások, vypnutie a lepšia pružnosť pokožky. Pre viditeľné dosiahnutie liftingového efektu poprsia je nevyhnutná následná domáca starostlivosť tzv. prsný program, ktorý zaručí účinné spevnenie poprsia.

O2 Anti – celulitis

Prístrojové moduly zamerané na spriechodnenie lymfy, stimuláciu kyslíkom, vypnutie pokožky, zlepšenie tonusu a elasticity ošetrovanej oblasti. Použitá anti celulitídna rada prípravkou a prístrojové 60min. Ošetrenie stehennej oblasti.

Ošetrenie žilového systému

Kombinované ošetrenie s okysličením a prekrvením oblasti nôh prístrojovým modulom a prípravkami určenými na odľahčenie záťaže nôh, zapracované jemnou lymfodrenážnou technikou.

Rezervujte si termín ONLINE

Previous

Kyslík – elixír života

Item added to cart.
0 items - 0.00
error: Content is protected !!