Manikúra

Klasická manikúra

Nielen dámy, ale ani páni by nemali zabúdať na svoje ruky. Klasická manikúra znamená ošetrenie kožtičky, upravenie tvaru nechtu, jeho preleštenie a lakovanie jednofarebným alebo výživným lakom.

Japonská manikúra

Vhodná pre mužov aj ženy, ktoré chcú mať svoje nechty hĺbkovo vyživené a na pohľad dokonalé, predovšetkým však pre štiepivé a lámavé nechty. Po úprave nechtov sa aplikuje pasta obsahujúca včelý vosk a materskú kašičku, ktoré dodajú nechtom potrebné vitamíny. Táto zmes vytvára na nechtoch glazúru, ktorá bráni ich poškodeniu. Týmto voskovaním sa šetrne upravujú prirodzené nechty a posilňuje sa nechtová platnička. Po ošetrení sú nechty krásne a lesklé. Pasta, ktorá sa vtlačí do nechtu zostáva v ňom až pokiaľ necht neodrastie. Manikúra je mimoriadne vhodná aj pre vzhľadne vyzerajúce ruky pánov.

Wellness manikúra

Je spojením klasickej manikúry, peelingu, vyživujúcej masky a masáže pre vaše ruky. Po asi 30 minútovej starostlivosti budú vaše ruky hebké a hydratované, pokožka bude zregenerovaná a omladená. Relax pre vaše ruky ukončí manikúra, po ktorej budú vaše nechty krásne upravené a elegantné.

Modeláž gélových nechtov na šablónu

Táto metóda menej zaťažuje prírodné nechty, nakoľko nie je potrebné prebrusovať tip ani používať lepidlo. Okrem toho, gél je nanesený po celej ploche nechta, lepšie drží, nechty sú celkovo trvácnejšie a vyzerajú prirodzenejšie. Aplikácia trvá cca 2 hodiny podľa tipu zdobenia, na nechtoch vydrží cca 4 týždne.

Spevnenie prírodných nechtov vitamínovým gélom

Ideálne riešenie pre ženy, ktorým sa nedarí dopestovať svoje nechty na požadovanú dĺžku, pretože sa rýchlo lámu. Gél určený na prírodné nechty s obsahom vitamínov A, E, F sa môže nazdobiť podobne ako pri gélových nechtoch. Vzhľadom na jeho elastickú konzistenciu sa s ním nechty nedajú predĺžiť.

Nail art

Vaše nechty nemusia byť tuctové, nechajte si ich individuálne a jedinečne nazdobiť. Najobľúbenejšou technikou je maľovanie kvetov akrylovými farbami jedným ťahom, tzv. One stroke technikou. Ak ste sa v kvetinových vzoroch nenašli, môžete vyskúšať abstraktný vzor, alebo 3D zdobenie. Okrem toho máme na výber množstvo nálepiek, kamienkov, glitrov, konfiet a ďalšieho zdobiaceho materiálu.

Francúzska manikúra

Francúzska manikúra je jednoducho klasika. Je charakteristická bielou špičkou a prirodzenou farbou zvyšku nechta. V podstate sa ňou len zvýrazňuje prirodzená podoba vašich nechtov. Dosiahneme ňou čistý, jemný, pestovaný a elegantný vzhľad, ktorý sa hodí takmer na každú príležitosť – či už na oslavy, svadby, večierky, alebo aj bežné každodenné nosenie. Ocenia ju taktiež tí, ktorí preferujú prírodný vzhľad pred výraznejším a extravagantnejším. Je vhodná pre prírodné ako aj pre gélové nechty.

Gélové lakovanie

Aj vy neznášate popraskaný a odlúpnutý lak už po 2 dňoch? Ste spokojná so svojimi nechtami a nechcete ich predĺžovať? Prinášame vám riešenie – gellak. Nanáša sa ako lak, ale tvrdne v lampe ako gél. Vaše nechty budú tenké, krásne upravené a odolné.

V ponuke máme 3 druhy gellaku špičkových značiek.

  • Gellak klasik
  • Gellak ORLY FX – vitamínový gellak na prírodnej báze
  • Gellak 4in1 – nechty sa upravia, zmatnia, vydezinfikujú, nalakujú špeciálnym gellakom a po jeho vytvrdnutí v UV lampe sú nechty suché, odolné a krásne lesklé

Gellak 4in1 MK profinails

Je novinka v oblasti gellakov, vyrobený podľa novej technológie. Je to podklad, farba a lesk v jednom. Vyznačuje sa perfektnou priľnavosťou, farebným krytím, stálosťou farieb a vysokým leskom.

Cenník – Manikúra a nechtový design

Ceny sú len orientačné. Aktuálny cenník je k nahliadnutiu v salóne.

cena
Manikúra klasická (dezinfekcia, úprava nechtov a kožtičky, krém) 15 min15.00 €
Japonská manikúra (do 30 min.)16.00 €
IBX repair system18.00 €
Wellness manikúra (klasická + peeling + maska + masáž) (30min.)17.00 €
Lakovanie klasické (príplatok ku klasickej manikúre)4.00 €
Lakovanie francúzske (príplatok ku klasickej manikúre)4.00 €
Lakovanie výživné OPI, ORLY (príplatok ku klasickej manikúre)3.00 €
Maska na ruky s masážou5.00 €
Peeling na ruky3.00 €
Parafínový zábal10.00 €

GELLAK

cena
Permanentné lakovanie GELLAK a SHELLACK24.00 €
Francúzske lakovanie GELLAK a SHELLACK26.00 €
GELLAK + odstránenie gellaku25.00 €
Odstránenie gellaku pri opakovanej aplikácii sa neúčtuje.
Spevnenie prírodných nechtov keratínom17.00 €
Spevnenie nechtov keratínom alebo IBX ku gellaku4.00 €

Gélová modeláž

cena
Nové celofarebné gélové nechty (na šablónky)od 35.00 €
Nová gélová francúzska manikúra (na šablónky)32.00 €
Doplnenie gélových nechtov celofarebnéod 29.00 €
Doplnenie gél. Francúzskej manikúry23.90 €
Glitre, farebný gél a iné (príplatok k doplneniu)1.00 – 3.00 €
Modelácia 1 nechtu mimo doplnenia4.50 €
Odstránenie gélových nechtov10.00 €

Zdobenie

cena
Zdobenie 1 necht – podľa náročnosti1.00 – 3.00 €
Kamienok Swarovski malý 1ks0.30 €
Kamienok Swarovski veľký 1ks0.50 €
Detská manikúra (nálepky + lakovanie)1.00 – 5.00 €

NOVINKY

cena
Ombré nechty – gellak24.00 €
Ombré 1 necht2.00 €
Ombré gélové nechty35.00 €
Previous

Pedikúra

Kozmetika Medik8

Next
Item added to cart.
0 items - 0.00
error: Content is protected !!