Kyslík – elixír života

Elixír života

Bez kyslíka by nebol na zemi žiadny život. Všetky naše životné procesy sú závislé na tom, aby bunky našeho tela boli stále dostatočne zásobované kyslíkom, nato aby mohla byť zo živín a vitálných látok vyrobená energia.

Epidermis (pokožka) je vysoko aktívna časť kože, predovšetkým jej najhlbšia bunečná vrstva, stratum germinativum a jej bazálna membrána. To je miesto, kde prebieha delenie buniek a rast povrchovej kože, kde se odohrávajú dôležité imunologické procesy a hlavne kde se v lokalizovaných melanocytech tvorí melanín, sfarbujúci pokožku.
To platí samozrejme aj o bunkách našej pokožky: pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov potrebujú neustálu dodávku energie.

Dermis, ktorá pod ňou, hraje dôležitú úlohu v procese stárnutia kože. Tu sa tvoria štruktúry kolagénu a a kyseliny hyaluronové, ktorá zpôsobí, že vďaka jej schopnosti viazať vodu naša pokožka je pevná a mladistvo hladká.
Mladá pleť netrpí nedostatkom energie, pokožka je primerane zásobována kyslíkom a živinami prostredníctvom ciev v dermis. Vyzerá tak sviežo a vitálne. Staršia pleť vykazuje nedostatečné krvné zásobovanie, mikrokapiláry dermy sa časom zdegenerovaly a nie sú schopné zaistiť dostatočný prísun kyslíka a živín kožným bunkám.

Výsledok: Delenie buniek sa výrazne zpomaluje, pleť sa ztenšuje, vysušuje a vráskavie. Zafarbenie pokožky je nerovnomerné.
Riešenie: Jedinečná kombinácia špičkovej technológie – kyslíka a vysoko účinných kozmetických živín v prípravkoch.

Kyslíková tlaková injekcia bez ihly, patentovaným prístrojom Nora Bode OXYjet je jemným a efektívnym riešením pre ošetrenie problematických kozmetických zón. Pomocou pulzného kyslíku sa do hĺbkových vrstiev pokožky nastrieľajú vysoko účinné kozmetické formulácie a čistý koncentrovaný kyslík – bez ihly – jemne, efektivne a bezpečne!

Zásoba účinných látok vytvorená v podkoží ešte po dlhú dobu rozvíja svoje pozitívne efekty. Náraz kyslíka účinkuje súčasne jako oživujúci impulz! Všetky kozmetické problematické zóny tak môžu byť ošetrené bezbolestne a bez vedľajších účinkov – tvár, jemná pokožka v oblasti očí, krk, dekolt, podbruško a telo.

Vynikajúce výsledky ošetrenia je možné očakávať hlavne pri:

  • – tvorbe vrások
  • – atrofickej pokožky
  • – porúch pigmentácie
  • – nečistej pokožky
  • – celulitídy
  • – strií

Kozmetický prípravok Gama L sérum potrebuje po nanesení na pokožku a jej prenik do epidermis približne jednu hodinu, prístroj OXYjet gama L sérum dopraví do hlbokých vrstiev pokožky už za jednu minútu a vytvorí tu zásobu účinných látok.

Preukázaná účinnosť, v roku 1997 vedecká štúdia v Nemecku:
Medzinárodne renomovaný Fraenhofský inštitút biomedicínskej techniky v St, Ingbert dokláda 60 krát zrýchlenú tvorbu zásob pri použití systému OXYjet pri tvorbe vrások.

V roku 2007 vedecká stúdia v Anglicku:
Medzinárodne uznávaný Inštitút Cornwall Dermatology Research, Peninsula Medici Schoolm Truro, potvrdzuje až 3 krát silnejší prienik účinných látok pomocou systému OXYjet u rakovinných uzlíkov v pokožke. *Literatúra je k dispozícii u autora.

Previous

10 benefitov kyslíka pre krásnu, zdravú a žiarivú pleť

Ošetrenie prístrojom OXYjet

Next
Item added to cart.
0 items - 0.00
error: Content is protected !!