Pedikúra

Kozmetika z mŕtveho mora JERICHO

Firma Jericho bola založená v roku 1982 a stala sa prvou spoločnosťou pre vývoj a predaj kozmetických a liečebných produktov na báze solí, minerálov, bahna Mŕtveho mora a výťažku z rastlín. Kozmetika Jericho je vhodná pre ľudí citlivé a alergikov, veľmi dobre ozdravuje problematickú pokožku, ekzémy, lupienku, a ďalšie kožné problémy, vďaka svojej vyváženosti minerálnymi a výživnými zložkami z Mŕtveho mora.

Výrobky boli vyvinuté a testované odborníkmi v danej oblasti. Všetky výrobky spĺňajú normy ISO 9002, neobsahujú živočíšne zložky a nie sú testované na zvieratách. Jericho kozmetika ponúka širokú škálu kvalitnej kozmetiky a liečebných produktov za prijateľné ceny. Jericho Paloma kozmetika neustále vyvíja nové produkty a v súčasnosti je distribuovaná po celom svete, vrátane spoločností ako Hilton International, Wella kozmetika a iné.

Naše salónne ošetrenia: pedikérske, relaxačné a detoxikačné prevádzame výlučne s kozmetikou Jericho, ktorú si môžete zakúpiť aj v zákazníckom balení priamo na našej predajni.

Cenník – Pedikúra

cena
PEDIKÚRA – základná mokrá / 60min.25.00 €
Wellness pedikúra/70min.33.00 €
Reflexná masáž chodidiel k pedikúre13.00 €
Reflexná masáž chodidiel samostatná/50min.20.00 €
Gellak nohy k pedikúre20.00 €
Odstránenie gellaku k pedikúre3.00 €
Parafín na nohy10.00 €
Previous

Depilácia prírodným voskom alebo cukrovou pastou

Manikúra

Next
Item added to cart.
0 items - 0.00
error: Content is protected !!