Ošetrenie poprsia a dekoltu

Pokožka na prsiach, podlieha rovnako predčasnému starnutiu ako pokožka kdekoľvek na tele. Reaguje na radikálne chudnutie, stres, nesprávnu výživu, tehotenstvo i nadmerné opaľovanie. To sú dôvody prečo by sa každá žena mala starať o pokožku na prsiach rovnako ako o pleť.

Prsný program GERnétic

Kedy začať so starostlivosťou o poprsie? Nikdy nie je príliš skoro. Tak ako sa staráme o hladkú pleť na tvári, rovnako je potrebné starať sa o prsia. Francúzska liečebná kozmetika GERnétic ponúka špeciálny program na ošetrenie pokožky poprsia, ktorý je vhodný aj pre veľmi citlivé prsia. Prípravky obsahujú vysokú koncentráciu účinných látok, rastlinných extraktov a látok regulujúcich tvar a pevnosť pokožky. Zabezpečia dokonalú výživu buniek prsného tkaniva, a tým podporia regeneráciu tkaniva po tehotenstve a dojčení, nadmernom opaľovaní či redukčných diétach. Tvar a veľkosť pŕs sú geneticky predurčené, ale v dnešnej modernej dobe je možné do určitej miery ovplyvniť vplyv týchto faktorov. Nemáme na mysli chirurgickú korekciu za pomoci prsných implantátov, ale naopak systematickú starostlivosť a pravidelnú starostlivosť špecifickými prípravkami, ktoré majú schopnosť vďaka využitiu biotechnológie hlboko regenerovať bunky prsného tkaniva a tým ovplyvniť ich veľkosť a tvar.

Avšak na to, aby sa dosiahli žiadané výsledky, je nevyhnutná pravidelná starostlivosť o poprsie výrobkami GERnétic (SEINO, bunkový stimulátor ENDO SPECIAL + Makro 2000). Kúru je možné absolvovať v salóne ako aj v domácom prostredí. Nakoľko sa jedná o prírodnú liečebnú kozmetiku, nemôžeme opomenúť zdravotný účinok spomenutých výrobkov.

Aplikáciou týchto výnimočných produktov docielime nielen kozmetický efekt, ale aj zdravotný: vyrovnanie menštruačného cyklu, odstránenie bolestivej menštruácie či potlačenie nepríjemných symptómov v menopauze. MUDr. Laporte rovnako odporúča absolvovať kúru ženám, ktorým sa nedarí otehotnieť.

Viac informácií ohľadom prsného programu nájdete v sekcii Poradňa – Starostlivosť o poprsie.

Previous

Odstránenie pigmentácii a žiliek

Ošetrenie žilového systému

Next
Item added to cart.
0 items - 0.00
error: Content is protected !!