Odstránenie pigmentácii a žiliek

IPL EXILITE – odstránenie pigmentácií

Pigmentové škvrny a farebné nerovnosti pleti na tvári či na rukách predstavujú nežiadúci kozmetický efekt. U mladých ľudí vplyvom užívania hormonálnej antikoncepcie, alebo počas tehotenstva vplyvom vysokej hladiny ženského pohlavného hormónu estrogénu, niekedy v súvislosti s užívaním niektorých vnútorných, alebo vonkajších látok – kozmetika, parfémy, dochádza k tvorbe tmavých pigmentových škvŕn na miestach prístupných slnečnému žiareniu, teda na tvári, krku, rukách či dekoltu. Podobný problém prichádza s vekom a v procese tzv. photo-agingu, teda pri starnutí kože spôsobenom slnečným žiarením. Postihuje aj mužov, nielen na tvári ale aj na hrudníku alebo na chrbtoch rúk. Momentálne najúčinnejším spôsobom na odstránenie pigmentových škvŕn a farebné nerovnosti pleti na tvári, dekolte alebo iných častiach tela je použitie intenzívneho pulzného svetla IPL.

Odporúčame 4 až 6 ošetrení. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami sú 2 až 4 týždne. Počet ošetrení a doba medzi jednotlivými ošetreniami je vždy individuálna a nedá sa presne určiť.

IPL EXILITE – odstránenie žiliek

Popraskané cievky sú kozmetický problém a prejavuje sa malými viditeľnými žilkami na lícach a nose. Vznikajú zväčša na normálnej a suchej pokožke, ktorá je jemná a citlivá na vonkajšie i vnútorné vplyvy. Ich vytvorenie môže zapríčiniť: nešetrné a nedostatočné ošetrovanie pokožky, časté naparovanie, silné masáže, prudké opaľovanie, poškodenie nechránenej pleti slnkom, chladom a vetrom, dedičné a hormonálne vplyvy, vysoký krvný tlak, ochorenie žalúdka a čriev, chronická zápcha, poruchy trávenia či nadmerné požívanie alkoholu a fajčenie.

Najúčinejším spôsobom na odstránenie rozšírených cievok a zlepšenie textúry pokožky na tvári, na dekolte alebo iných častiach tela je použitie intenzívneho pulzného svetla IPL. Je šetrný voči pokožke, nepoškodzuje okolité tkanivá a nepáli kožu. V súčasnosti je to najúspešnejšia metóda v oblasti estetickej medicíny.

Odporúčame 4 až 6 ošetrení. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami 2 až 4 týždne. Počet ošetrení a doba medzi jednotlivými ošetreniami je vždy individuálna a nedá sa presne určiť.

Kontraindikácie

Tehotenstvo, opálená pokožka, užívanie liekov proti akné v posledných 6 mesiacoch, aktuálne užívanie liekov na riedenie krvi, epilepsia, diabetes, zlé hojenie pokožky v minulosti, alergia na svetlo. Neošetrujú sa tetované partie, materské znamienka a pod.

Previous

Dermalogica

Ošetrenie poprsia a dekoltu

Next
Item added to cart.
0 items - 0.00
error: Content is protected !!