Naštartujte svoju cestu za zdravím …

Zlepšenie zdravia sa začína rovnováhou –  v našich bunkách, črevách a imunitnom systéme. Produkty nórskej spoločnosti Zinzino napomáhajú budovať rovnováhu, regenerovať a posilniť organizmus, čím zvyšujú Vaše šance na zdravší a šťastnejší život.

Zmeňte svoj zdravotný štýl

Od roku 2005 ponúka nórska firma Zinzino vysokokvalitné, inovatívne a vedecky overené produkty, ktoré výrazne ovplyvňujú kvalitu zdravia. Produkty sú vyvíjané Prof. Dr. Paulom Claytonom Phd., ktorý je svetovo uznávaný odborník v rôznych oblastiach, hlavne v oblasti výživy. Je klinický farmakológ, profesor na Oxford Brookes univerzite. Je potomkom svetoznámych vedcov a podľa jeho vlastných slov vyrastal v laboratóriách svojich rodičov. Je členom Britskej Lekárskej Královskej komory, je predsedom sekcie Dietetiky (veda o stravovaní). Je výskumným riaditeľom medzianárodného dietetického inštitútu Albert Szent-Györgyi. Je infektologickým odborníkom viacerých európskych vlád vo vzťahu nových typov infekčných ochorení. Spoločnosť Zinzino neustále rozširuje svoje pôsobenie a dnes pôsobí na 34 trhoch. „Kaizen“ – neustále zlepšovanie – je našim spoločným menovateľom a spoločnou víziou: „Inspire Change in Life“, čiže inšpirovať zákazníkov, rodinu a priateľov k zdravému životnému štýlu.

3 kroky zdravotného protokolu spoločnosti Zinzino sa môžu ( ale nemusia) začať  jedinečným testom:

Krok 1: Rovnováha

Vytvorte si zdravý pomer medzi Omega-6 a Omega-3 mastnými kyselinami a pomôžte ochrániť bunky svojho tela pred oxidáciou*. Prípravok BalanceOil tieto úlohy plní vďaka unikátnemu zloženiu. Skladá sa z rybieho oleja vyrobeného z voľne žijúcich rýb najvyššej kvality a extra panenského olivového oleja z olív, ktoré sú oberané pred hlavným zberom. Vysoký obsah Omega-3 mastných kyselín (EPA + DHA), polyfnoly z olív a vitamín D3.

Krok 2: Regenerácia

Starostlivosť o dobré baktérie v organizme môže mať zásadný vplyv na vaše zdravie. ZinoBiotic je komplexná zmes piatich prirodzených dietetických vláknin, ktoré sme vytvorili tak,* aby sa postupne uvoľňovali a metabolizovali v hrubom čreve a tým podporovali rast zdravých baktérií.

Krok 3: Posilnenie

Xtend je pokrokový prípravok na podporu imunity a výživový doplnok, ktorý dokonale dopĺňa výrobky BalanceOil a ZinoBiotic. Vyvinuli sme ho na podporu prirodzeného imunitného systému*. Obsahuje 23 základných vitamínov a minerálov, mikroživiny a fytonutrienty a purifikované 1-3, 1-6 betaglukány z pekárskeho droždia.

Svoju cestu za zdravím môžte odštartovať krvným testom Zinzino balance test (nie je podmienkou) a konzultáciou konceptu zdravia Zinzino v salóne Oxyland – objednajte sa už dnes.

Previous

9 tipov pre lepšie zdravie

Kvalita tráviaceho traktu ovplyvňuje Váš život …

Next
Item added to cart.
0 items - 0.00
error: Content is protected !!