Jarný detox pleti

Jarné slnko zobúdza  nielen prírodu, ale aktivuje aj regeneráciu nášho tela a orgánov. 

Z holistického pohľadu dermatológie je práve jarné obdobie vhodné na ozdravné pleťové kúry, intenzívne vitamínové a regeneračné kúry, či začiatok prevencie a ochrany pleti pre UV žiarením.

Na jar začína cyklus obnovy a nárastu energie. Telo a orgány sa prebúdzajú, naberajú slnečnú energiu. Pečeň, ako hlavný orgán metabolizmu sa aktivuje na jar a spolu s pľúcami a hrubým črevom súvisia s kolobehom, ktorý ovplyvňuje pokožku. Kožné bunky sa aktivujú, rozprúdi sa lymfa, cirkulácia krvi, prenos živín a aktivuje sa metabolizmus.

Prejavy rôznych chronických nedostatkov, či zápalových procesov, poukazuje na potrebu detoxikácie:

  • Pokiaľ je telo zahltené toxínmi a orgány ako napr. pečeň, hrubé črevo či pľúca sú oslabené, telo sa zbavuje toxínov cez pokožku v podobe zápalov, ekzémov či rôznych dermatitíd. Ideálna je preto diagnostika pleti, ktorá identifikuje oslabené orgány. Ak telo prečistíme zvnútra, podporíme detoxikáciou lymfy, čistenie krvi, a tým sa podporí regenerácia tela.
  • Akékoľvek nedostatky pleti ako zápaly, vrásky, pocit zvädnutej pleti vieme naštartovať na jar kedy je ideálny čas na detoxikáciu a regeneráciu. Vaša pokožka sa vám odvďačí žiarivým zdravím a prirodzenou krásou, ktorá pramení z vnútra.
  • Nedostatočná cirkulácia krvi a kyslíka v cievach  znemožňuje zásobovanie buniek výživou. Príčinou je napätie a stagnácia „Čchi“ – životnej energie v pečeni, pľúcach či iných orgánov. Oslabenie je možné identifikovať osobnou diagnostikou.

Kombinácia pleťového a vnútorného preliečenia prírodnou, holistickou cestou vedie k navráteniu zdravia a stratenej rovnováhy.

V prípade potreby Vám radi poradíme a navrhneme riešenie pre Vašu pleť.

Diagnostika pleti „Face mapping“ odhalí prípadné príčiny nedokonalostí, ktorými trpíte. 

OBJEDNAŤ SA  môžete online, prípadne telefonicky – 0949 126 295.

S láskou k nášmu remeslu, tím Oxyland  😊

Previous

Alchymisti od nepamäti snívali o elixíre večnej mladosti … Je to iba mýtus ? Alebo naozaj dokážeme predchádzať vzniku vrások ?

Čo je elektrosmog a aké sú jeho zdravotné riziká ?

Next
Item added to cart.
0 items - 0.00
error: Content is protected !!