Dajte STOPku unavenej pleti peelingom …

Bez ohľadu na Váš vek dámy a páni, pokiaľ bude Vaša pleť pod nánosom odumretých buniek a nečistôt ani najdrahšie séra a krémy nebudú účinkovať na 100%. S pribúdajúcim vekom začína naša pleť strácať prirodzenú žiarivosť a odolnosť, pretože naša miera výmeny a obnovy buniek sa spomaľuje. U dospelých nižšieho a stredného veku zaberie obnova buniek približne 20 dní, u starších dospelých to však často trvá aj viac ako 30 dní. Odumreté bunky pleti, ktoré sa držia na jej povrchu, sú v kombinácii s úbytkom kolagénu, elastínu a poškodením spôsobeným vplyvmi okolitého prostredia hlavnými faktormi, ktoré spôsobujú mdlý vzhľad pokožky, jej nejednotný tón a jemné linky a vrásky.

Obnovu buniek pokožky a viditeľného rozžiarenia pleti dosiahnete pravidelnou domácou exfoliáciou (peelingom), ktorú je vhodné dopniť o profesionálny peeling v kvalitnom kozmetickom salóne. Vaša pleť sa zároveň rozjasní a vyhladí a bude pripravená na ďalšiu starostlivosť vo forme vitamínových sér a krémov.

Aké benefity Vám prinesie exfoliácia pleti ?

 • Naštartuje výmenu a obnovu buniek, pre svieži a pevnejší vzhľad pleti.
 • Pomáha znižovať výskyt jemných liniek a vrások.
 • Pomáha zjednotiť tón pleti.
 • Rozjasňuje a rozžiari pleť.
 • Chemický peeling pleť revitalizuje, vypne a vyhladí s podobným výsledkom na pleť ako botulutoxín
 • Chemický peeling si dokáže poradiť aj s jazvami, škvrnami a zjednotením tónu pokožky

Preferovanou starostlivosťou v oblasti vyhladzovania znakov starnúcej pleti boli po celé desaťročia profesionálne chemické peelingy. Kým stredné až hĺbkové chemické peelingy by mali byť aplikované lekárskym či odborným pleťovým terapeutom, veľa druhov ľahších peelingov možno aplikovať doma.

Aké exfoliačné produkty sú vhodné pre domácu aplikáciu ?

Na domácu starostlivosť o pleť odporúčame výrobky svetovej kozmetickej značky Medik8, ktoré si môžte objednať aj v našom e-shope:

AKO ČASTO APLIKOVAŤ DOMÁCI PEELING ? Podľa typu Vašej pleti …

 • Pri normálnejmastnej pleti 2-3x týždenne.
 • Zmiešaná pleť 1-2x týždenne.
 • Citlivá pleť 1x týždenne.
 • Zrelásuchá pleť 1-2x týždenne, 3 dni pauza medzi každým peelingom.

Profesionálny chemický peeling patrí do rúk odborníkom

Profesionálne chemické peelingy aplikujú pleťoví terapeuti, kozmetičky alebo praktickí lekári, ktorí používajú vysoko koncentrované exfolianty. Chemické peelingy môžu byť vykonané ako ambulantné ošetrenie, výsledkom však často býva viditeľné šupinatenie, olupovanie alebo dramatické hojenie pleti v závislosti na sile peelingu. Pre minimalizáciu týchto ťažkostí a dosiahnutie najlepších výsledkov sa zvyčajne vykonáva séria peelingov v priebehu šiestich až dvanástich týždňov, po ktorých nasleduje dvakrát do roka udržiavacie ošetrenie.

V kozmetickom salóne Oxyland ponúkame niekoľko kozmetických ošetrení na princípe chemického peelingu šetrných k Vašej pleti :

 • Peeling novej generácie BioRePeel Cl3 – inovatívny, stredne ťažký peeling talianskej produkcie vhodný pre citlivú a suchú pleť využíva patentovanú dvojfázovú technológiu. Pleť revitalizuje, hydratuje, , má na pleť anti-age efekt a vyhladzujúci účinok podobný botulotoxínu . Nie je fotosenzitívny t.z. je vhodný na aplikáciu počas celého roka.
 • PRX T33 terapia – revolučná technológia peelingov novej generácie vhodná pre mastnú pleť, seboroickú pleť, pleť s jazvami , pleť s hyperpigmentáciou a výskytom strií. Vhodný pre celoročnú aplikáciu.
 • Retinolový Peeling Retipeel – pomáha zmierniť prejavy akné a jeho následky – jazvy, pleť spevňuje, priamo pôsobí na produkciu kolagénu čim pleti dodáva objem. Najvhodnejším časom na ošetrenie sú jesenné a zimné mesiace.

Potrebujete chemický peeling?
Ak vás trápi mdlá pleť, známky starnutia alebo akné a túžite po žiarivejšej a hladšej pleti, pomôžeme Vám vybrať ten najlepší typ peelingu s ohľadom na stav Vašej pleti a Váš životný štýl s cieľom dosiahnuť želaný výsledok.

Objednať na konzultáciu sa môžte online alebo telefonicky 0949 126 295.

Tešíme sa na Vás

Previous

Ako vplývajú hormóny na Vašu pleť – 1.časť Klimaktérium

Ako súvisí zdravie Vašej pleti s črevnou mikroflórou ?

Next
Item added to cart.
0 items - 0.00
error: Content is protected !!