Telové ošetrenie s OXYjet Star

Telové moduly OXYjet v kombinácii s prípravkami Oxyjet Bust Form a Body Slim umožňujú tvarovanie a vypnutie postavy, zmenšenie miestnych zásob tuku, zvätšenie objemu poprsia – bez chirurgických zásahov – jemne, efektne a bezpečne.

OXYjet Body

Impulzná kyslíková tlaková injekcia pre telo

OXYjet Bust Form, resp. Body Slim Treatment sa nanáša na príslušné telesné partie a pomocou impulzného tlaku kyslíka a špeciálnej trysky na telo sa aplikuje hlboko do tkaniva pokožky. Podľa prípravku stimuluje vytvorená zásoba účinných látok rast poprsia, resp. odbúravanie lokálnych tukových zásob.

Impulzné nárazy kyslíka dávajú pokožke  dodatočnú vitalitu a energiu

OXYtone disk

Intenzívna kyslíková masáž pre telo

Špeciálna rotujúca masážna hlavica intenzívne stimuluje dermis a podkožné tukové väzivo. V kombinácii s OXYjet Bust Form Treatment sa podporuje rast poprsia a vypína sa jeho kontúra. V kombinácii s OXYjet Body Slim Treatment sa podporuje odbúravanie lokálnych tukových zásob a spevňuje sa pokožka nad nimi.

Bio Red Light preniká hlboko pod kožu a stimuluje intenzívne látkovou výmenu v tukovom tkanive.

Koncentrovaný kyslík pokožku osviežuje a dáva jej vitalitu.

OXYtone roller

Kyslíková masáž pre odplavenie škodlivín

Aplikátor je špeciálne tvarovaný pre aplikáciu na nohách a na pažiach pomáha pri odplavení škodlivín a detoxikácii tkaniva pokožky a podkožia. Neestetické jamky na pažiach a nohách sa redukujú, štruktúra pokožky sa vyhlazuje.

V kombinácii s Cool Body Spray a Bio Blue Light sa paže a nohy vyhladzujú a vypínajú.

Koncentrovaný kyslík pokožku osviežuje a dáva jej vitalitu.

OXYaroma

Kyslíková arómaterapeutická inhalácia

Pre pružnosť a energiu celého tela: inhalácia OXYaroma prevzdušňuje bunky tela čistým kyslíkom a oživuje vôňou vybraných éterických olejov.

Optimálni doplnok kozmetického ošetrenia pre poslnenie tela i duše!

O2 Bust Push Up

Kyslík pre plnšie a hladšie poprsie – na prirodzené zväčšenie a spevnenie poprsia, zväčšuje ich objem tým, že podporuje tvorbu lipidových usadenín v tkanive, zlepšuje pružnosť jemnej pleti na prsiach, krku a na dekolte, je to prirodzený spôsob ako získať dobré výsledky bez nežiadúcich vedľajších účinkov

O2 Body Slim

Bojuje s celulitídou pomocou kyslíku – na ošetrenie špecifických, lokálnych tukových vačkov na tvári a po tele, ktoré odolávajú diéte, rozkladá lokálne tukové vačky a zaisťuje vylučovanie vzniknutých toxických odpadových látok, zmenšuje dvojitú bradu, spevňuje poklesnuté tváre, výborne zlepšuje stav a vzhľad celulitídy na stehnách, pažiach a zadku rozkladom tuku súbežnou drenážou, zmenšuje nežiaduce ukladanie tuku v oblastiach brucha.

Previous

OXY cool Cryo2

NANO – Estetická mikropigmentácia

Next
Item added to cart.
0 items - 0.00
error: Content is protected !!