Morské minerály

Pred miliónmi rokov ponúkalo more optimálne prostredie pre vznik života a teda aj pre nás, ľudí. Toto naše morské dedičstvo je dodnes evidentné vďaka úžasnej podobnosti minerálneho zloženia morskej vody s našou krvnou plazmou a lymfou. Tieto jedinečné korelácie boli objavené už na začiatku 20. storočia a v kozmetickom svete sú stále veľmi aktuálne.

Zmes stopových prvkov a minerálnych solí v morskej vode je nášmu telu dobre známa, a preto sa našou pokožkou mimoriadne dobre vstrebáva a znáša. Tento prirodzený mechanizmus uľahčuje vstrebávanie životne dôležitých látok do hlbších vrstiev pokožky. Znalosť tohto základného princípu je základom našich kozmetických ošetrení.

Morský Extrakt Celumer (celumer marine extrakt) = dokonalý anti-age produkt , spomaľuje starnutie

Morské minerály v kombinácii s 5 konkrétnymi morskými aktívnymi zložkami vytvárajú holistickú kompozíciu . Celumer marine extrakt poskytuje bunkám prirodzený prísun životne dôležitých látok, ktoré vyživujú a chránia pokožku. Jeho omladzujúci účinok bol vedecky dokázaný.

Morský extrakt Celumer obsahuje: lastúry, riasy, morskú vodu, planktón, kaviár, ustrice, esenciálne mastné kyseliny (omega 3,6,9) vitamíny (A,B,C,E), bielkoviny, aminokyseliny, liecitíny, lipidy, minerálne živiny a stopové prvky

Účinok morských minerálov na pleť

  • Zvýšenie vlhkosti pokožky = pružná a kyprá pleť
  • Zvýšenie kolagénu pre posilnenie spojivového tkaniva = pevnejšia a omladená pleť
  • Zvýšenie bunkovej aktivity pre zlepšenie bunkového metabolizmu = vitalita a osvieženie pleti
  • Zvýšenie UV ochrany vďaka posilneným bunkám = pôsobí proti oxidačnému stresu a predčasnému starnutiu pleti

4 fázový aktívny princíp pôsobenia morského extraktu:

1. fáza AKTIVÁCIA a DETOXIKÁCIA

Pre sviežu pleť – stimuluje sa bunkový metabolizmus, z buniek sa odstraňujú škodlivé látky

2. fáza DODÁVKA a OCHRANA

Pre zdravú pleť – pleť absorbuje viac životne dôležitých látok, čo vedie k posilneniu ochrannej bariéry pokožky a podpore prirodzeného imunitného systému pokožky.

3. fáza BUNKOVÁ KOMUNIKÁCIA a BUNKOVÁ ROVNOVÁHA

Pre rovnomerný a vývážený vzhľad pleti – zvyšuje sa bunková komunikácia a vedie k optimalizovanému zásobovaniu pokožky živinami. Bunka a jej prostredie sú teraz v rovnováhe. Nedostatky sa opravujú efektívnejšie.

4. fáza REGENERÁCIA a OBNOVA BUNIEK

Pre pevnú a mladistvú pleť – kožné bunky majú teraz čas na regeneračné procesy. Preventívne sa chránia pred následkami extrémnej záťaže a zároveň produkujú zvýšené množstvo zdravých, nových buniek.

Morský extrakt  Celumer je patentovaná účinná látka s mimoriadnym omladzujúcim účinkom a je obsiahnutý vo všetkých anti-age produktoch.

TOP SEA rada kmeňových morských buniek pre ochranu a stimuláciu kmeňových buniek

  • výťažok z morskej rastliny Crambe Maritima ponúka vysoko účinnú ochranu pre kmeňové bunky ľudskej pokožky a stimuluje tvorbu nových a sviežich buniek, ako aj syntézu kolagénu v pokožke
  • produkty SEA rady možno použiť pre zrelú pleť a pred a po kozmetických procedúrach
Previous

Čo je morská plazma ?

IPL EXILITE – liečba akné

Next
Item added to cart.
0 items - 0.00
error: Content is protected !!