Starostlivosť o telo

Celulitída

Celulitída sa stane naším nevítaným spoločníkom, pokiaľ v tele dochádza k poruchám krvného obehu a lymfatického toku. Za týchto okolností nedochádza k prirodzenému vyplaveniu odumretých buniek ktoré sa začnú pomaly usadzovať pod pokožkou kde spôsobujú mikrozápaly.

Viac informácii o možnosti odstránenia celulitídy nájdete v poradni Poradňa - Celulitída.

Cievny systém

Cieľom pravidelnej starostlivosti GERnétic je docielenie zrýchlenie prietoku lymfy, odstránenie opuchov a pocitu ťažkých nôh. Vďaka unikátnemu zloženiu prípravkov pôsobiacich na príčinu vzniku stagnácie lymfy dochádza ku zpevneniu a zpružneniu cievnych stien a následnému prirodzenému vyplaveniu odumretých buniek z podkožia.

Formovanie postavy

Objavte zoštíhľujúcu radu GERnétic, ktorá upravuje metabolizmus tukov a zabraňuje ich uskladňovaniu v podkoží. Vyrovnáva a dopĺňa výživu bunkám pokožky a odvádza z tela toxické látky.

Viac informácii o zoštíhľujúcom programe u nás v salóne a v sekcii Poradňa - Formovanie postavy.

Strie a jazvy

Strie sú malé trhlinky v pokožke, ktoré sa objavujú pri jej napínaní a vznikajú pri rýchlom zväčšení objemu príslušnej časti tela. Najčastejšie sa vyskytujú v období dospievania, v tehotenstve a pri prudkých výkyvoch váhy. Rovnako pri vrcholovom športe dochádza k naberaniu svalovej hmoty, pričom sa pokožka častokrát nestačí dostatočne rýchlo prispôsobiť a rozpínať čoho následkom je jej popraskanie.

Viac informácií o odstránení strií nájdete v sekcii Poradňa - Strie a jazvy.

Pre vašu pohodu