Kozmetika NORA BODE

Kozmetika NORA BODA je vhodná aj na veľmi citlivú pokožku, neobsahuje parabény a minerálne oleje. Je hypoalergénna, garantuje veľmi dobrú kožnú znášanlivosť.

Ku koncepcii ošetrení OXYjet patria špeciálne kozmetické formulácie, u ktorých bola dôsledne kontrolovaná ich penetračná schopnosť, znášanlivosť a samozrejme tiež účinnosť.

Kozmetické prípravky NORA BODE na tvár

Zásoba účinných látok vytvorená po ošetrení prístrojom OXYjet v hlbokých vrstvách pokožky samozrejme musí zostať pokiaľ možno čo najdlhšie zachovaná. Platí, že je nutné stabilizovať terajší výsledok a pokiaľ možno ho ešte zlepšiť. Dôsledná domáca aplikácia kozmetických prípravkov NORA BODE zaručuje úspech ošetrenia prístrojom OXYjet. Podľa stavu pokožky a veku sú k dispozícii rôzne rady starostlivosti :

Beauty Tox

BEAUTY TOX:

Silný koktajl účinných látok pre hladkú pokožku

  • Jemne uvoľňuje svaly tváre a zmenšuje hĺbku a hustotu mimických vrások.
  • Stimuluje novú tvorbu kolagénu a kyseliny hyaluronové, regeneruje tak vlastné podporné tkanivo pokožky a zaisťuje tak pružnú, elastickou pokožku.
Specials

NORA BODE Specials:

Peelingy a masky pre novú pleť

  • Enzýmy, resp. najjemnejšie peelingové častice zbavujú pokožku šedého závoja a tá pôsobí čerstvým dojmom a získava ružovú farbu.
  • Maska potom zaistí pružnú, hladkú, optimálne hydratovanú pokožku.

Všetky prípravky na ošetrovanie NORA BODE OXYjet neobsahujú žiadne konzervačné ani vonné látky. Spoločne s kyslíkom, ktorý dodáva energiu, zaisťujú optimálne výsledky ošetrenia.

Ceromone

CEROMONE:

Fytoestrogeny pre suchú namáhanú pokožku

  • Vyrovnáva dôsledky hormonálnych zmien zrelej pokožky – pocit suchosti, stratu pružnosti, nerovnomernú pigmentáciu.
  • Regeneruje vlastné lipidy pokožky a dáva pokožke čerstvosť a vitalitu.
Advanced Formula

OXYjet ADVANCED FORMULA

Dermatologicky inšpirovaná starostlivosť o pokožku

  • Bohatá na vysoko aktívne účinné látky v súlade s malým obsahom lipidov.
  • Prípravky proti predčasnému starnutiu pokožky, nečistotám a nepravidelnej pigmentácii.

Štíhle pevné telo, krásny dekolt – prirodzenou cestou, bez ihly a bez chirurgických zásahov. Rada starostlivosti OXYjet Bust Form a OXYjet Body Slim od firmy NORA BODE predstavuje novú cestu k vysnenej postave.