Výrobky Energy

Výrobky Energy

Spoločnosť Energy bola založená na začiatku deväťdesiatych rokov, dnes predstavuje nadnárodné zoskupenie združujúce pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta.

Významné postavenie v odbore potravinových doplnkov a kozmetiky spoločnosť dosiahla predovšetkým produkciou čisto prírodných preparátov novej generácie založených na moderných bioinformačných technológiách, ktoré pochádzajú výhradne z vlastných výskumných a vývojových zdrojov. Všetky produkty zo sortimentu Energy predstavujú novú filozofiu v prístupe k ľudskému zdraviu. Energy kladie maximálny dôraz na oblasť výskumu, mnohonásobne zhodnocuje výsledky v podobe vývoja nových produktov. Všetky výrobky sú čisto prírodné, všetky suroviny a bioinformácie použité pri výrobe sa získavajú z najčistejšej prírody na celom svete. Navyše, každý prípravok prechádza dôkladným systémom kontrol akosti tak, aby sa dostal k zákazníkovi v kvalite vysokého štandardu, ktorú spoločnosť garantuje.

Sortiment spoločnosti Energy je postavený na myšlienke piatich elementov tradičnej čínskej medicíny, tzv. Pentagramu.Výrobky Energy

Výrobky Energy

Výrobky Energy